اخبار سایت

احتراما به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند که بسته پستی حاوی گواهی ها و مجموعه مقالات همایش به نشانی پستی پژوهشگران محترم ارسال گردید. جهت دریافت کد رهگیری مرسولات پستی کلیک کنید.

جهت پیگیری اینترنتی مرسولات خود به سایت زیر مراجعه کنید:

/newtracking.post.ir

1398/06/23 بیشتر بدانید ...


ضمن تشکر از پژوهشگران شرکت کننده در دومین کنگره ملی کشاورزی و منابع طبیعی ایران، احتراما به اطلاع می رساند که بسته شرکت کنندگان غیرحضوری در تاریخ 16 شهریور از طریق پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال می گردد.

1398/06/06 بیشتر بدانید ...


خوشبختانه با توجه به تفاهم نامه های صورت گرفته با برخی از مجلات بین المللی، شرایطی فراهم شده است تا پژوهشگران بتوانند پس از اخذ پذیرش کنفرانس، با پرداخت هزینه، مقاله خود را در یکی از مجلات با نمایه ISC، ISI یا علمی-پژوهشی چاپ نمایند.

لطفا جهت مشاهده "مراحل درخواست و چاپ مقاله" به ادامه مطلب مراجعه نمایید...

1398/04/12 بیشتر بدانید ...


 

1398/03/07 بیشتر بدانید ...


براساس تصمیم شورای سیاستگذاری کنفرانس مبنی بر راه اندازی دبیرخانه دائمی کنفرانس و برگزاری سالانه این رویداد علمی همانند سال های گذشته، از تمامی اساتید و هیات علمی دانشگاه ها و پژوهشگران با مقطع دکتری یا دانشجویان مقطع دکتری..

1398/02/19 بیشتر بدانید ...


به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیرخانه اجرایی کنفرانس، جهت رفاه حال کلیه عزیزان و به خصوص آن دسته از افرادی که امکان حضور فیزیکی در کنفرانس را ندارند دبیرخانه اجرایی بسته ایشان را 15 روز پس از برگزاری ...

 

1398/02/19 بیشتر بدانید ...


دبیرخانه کنفرانس صدور گواهینامه پیش از زمان برگزاری کنفرانس را برای پژوهشگران فراهم نموده است.

1398/03/14 بیشتر بدانید ...


بر اساس مصوبات شورای سیاستگذاری و به منظور ارائه خدمات برتر به شرکت کننده در کنفرانس، دبیرخانه کنفرانس اقدام به امضاء تفاهم نامه با آکادمی های ملی و بین المللی جهت صدور گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان نموده است. پژوهشگران در صورت تمایل به گرفتن این گواهینامه ها به خدمات کنترل پنل خود مراجعه نمایند.

1398/02/18 بیشتر بدانید ...


پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به یکی از زبان های فارسی یا انگلیسی و یا هر دو زبان آماده و ارسال فرمایند. مقالات بایستی طبق فرمت نگارش کنفرانس آماده و به دبیرخانه ارسال شود، در غیراینصورت; مقاله در مرحله اول رد خواهد شد.

1398/02/17 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پزوهشگران محترم می رساند; نتایج داوری هر مقاله، حداکثر 7 روز پس از ثبت مقاله در سایت، اعلام می شود. پژوهشگران محترم می توانند به سامانه کاربری خود مراجعه و نتیجه داوری مقاله خود را مشاهده نمایند.

1398/02/17 بیشتر بدانید ...


به اطلاع تمامی پژوهشگران ارجمند می رساند وب سایت کنفرانس راه اندازی گردید و دبیرخانه کنفرانس آماده دریافت تحقیقات و مقالات شما سروران گرامی می باشد.

لذا از کلیه پژوهشگران، اساتید، محققین و دانشجویان محترم جهت ارسال مقاله و شرکت در کنفرانس دعوت بعمل می آید.

1398/02/16 بیشتر بدانید ...


انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای همایش باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: 

مقالات علمی-پژوهشی، مقالات علمی-ترویجی (مروری)، مطالعات موردی، مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی و طرح های تحقیقاتی

1398/02/17 بیشتر بدانید ...